PRÁVĚ PROBÍHÁ LETNÍ SEMESTR 2020 3E LIGY!

LIGA BĚŽÍ VE TŘECH TITULECH - CS:GOLOLHS

Popis 3E ligy

Vítáme všechny studenty, kteří se budou chtít podílet na již třetím běhu meziuniverzitní Esportové ligy! Letos spouštíme hned tři oblíbené tituly - Hearthstone , CS:GO a League of Legends. Týmy z celé České a Slovenské republiky složené výhradně ze studentů vysokých škol budou bojovat za jméno své univerzity v klání o prestižní titul vítězů 3Eligy, ale také o hodnotné ceny.

 

Jednotlivá uskupení budou nejprve muset nasbírat co nejvíce výher (bodů) v tabulce, která proběhne online a ve které budou soutěžit se všemi registrovanými celky zapsaných univerzit, přičemž 4 nejlepší(LoL) nebo 8 nejlepších(HS) postoupí do offline finále. Proto neztrácej čas a zaregistruj sebe a svoje kamarády z vejšky do naší ligy v LoL, CS nebo HS. Je možné hlásit se i jako jednotlivec, nebo neúplný tým – okamžitětě dáme do kontaktu s lidmi z tvé univerzity, kteří také někoho hledají.

Velké finále

League of Legends

Čtyři týmy s největším počtem bodů postoupí do offline finále, kde se za přítomnosti publika, komentátorů a streamovaných zápasů ukáže, který celek si odnese titul vítěze 3Eligy, pohár pro vítěze a další hodnotné ceny od našich sponzorů.

 

Hearthstone

Osm jednotlivců s největším počtem bodů postoupí do offline finále, kde se za přítomnosti publika, komentátorů a streamovaných zápasů ukáže, kdo si odnese titul vítěze 3Eligy, pohár pro vítěze a další hodnotné ceny od našich sponzorů.

Jak se registrovat?

Jednoduše stačí vyplnit údaj o sobě a o škole na které studuješ v našem

-Registračním formuláři pro League of Legends

-Registračním formuláři pro CS:GO 

-Registračním formuláři pro Hearthstone

 

Na registrace je vždy vyčleněn časový úsek, během kterého je možné se do ligy připojit. Po uzavření registrací a tedy i spuštění ligy již nebude možné dodatečně zapsat nový tým.

V průběhu ligy nejsou dovoleny změny v sestavě týmu bez uvedení vážného důvodu a bez konzultace s adminy ligy.

 

Veškeré dotazy na 3E Ligu směruj na info@3eliga.cz